Vážení rodičia,

aktuálne sme spustili novú webovú stránku našej materskej školy Bernolákova 19, Prešov, ktorá funguje na platforme Edupage.
V najbližších dňoch Vám príde do emailu správa k aktívácii a prihláseniu sa do aplikácie Edupage našej materskej školy Bernolákova 19, Prešov
Správa bude obsahovať aktívny link, ktorý Vám umožní vytvoriť si vlastné heslo.
Ak heslo zabudnete, je možné priamo cez Edupage o heslo požiadať, alebo ho jednoducho zmeniť.

Prosíme Vás, aby ste si aktivovali svoje rodičovské Edupage kontá a sledovali informácie, ktoré Vám budeme zasielať výlučne                                      prostredníctvom tohto školského systému.

Do systému sa môžete prihlásiť dvomi spôsobmi:

1. stiahnuť si mobilnú aplikáciu Edupage a následne ju nainštalovať do mobilu.
  2. alebo vyhľadať msbernolakova19.edupage.org/

Ak Vám prihlasovacie údaje zaslané neboli (skontrolujte aj spam), kontaktujte nás, prosím.

Rodičia, ktorí už Edupage využívajú pri starších deťoch v škole, si môžu jednotlivé kontá detí jednoducho prepínať.

Vážení rodičia,

termín  prijímania žiadostí o prijatie dieťaťa na školský rok 2024/2025 bude prebiehať od 2.5. – do 17.5.2024,
v čase od 10:00 hod. – 12:00 hod. v riaditeľni MŠ.
Uprednostňujeme
priame doručenie „Žiadosti o prijatie do MŠ“ v sprievode dieťaťa.

Kritéria prijímania detí >>>

Potrebná dokumentácia:

Žiadosť o prijatie na predprimárne vzdelávanie >>> /tlačivo/

alebo Elektronická prihláška >>>  / žiadosť online/

Písomné vyhlásenie >>>

Písomné vyhlásenie zákonných zástupcov >>>

Milí rodičia,

na školskom dvore máme umiestnený domček pre včielky samotárky.
Spolu s deťmi sme im pripravili pohodlné bývanie.
Budeme radi, keď občas zájdete a budete včielky pozorovať spolu s Vašimi ratolesťami,
avšak chceme Vás poprosiť,
aby ste domček nechytali, nevyťahovali z neho zaslepené trubičky.
Pri včielkach nemusíte mať obavy.
Včielky samotárske nie sú útočné a dokonca nemajú žihadlo.

Návšteva Hvezdárne a planetária

Dňa 10.4.2024 deti 2. a  4. triedy , predškoláci našej MŠ , navštívili Hvezdáreň a planetárium v Prešove. Návšteva  bola  realizovaná v rámci tematického týždňa  ŠkVP “ Vesmírne tajomstvá“

Svoj obzor vedomostí si rozšírili rozprávkami  o vesmíre pod názvom “Paxi , kolobeh vody“, „Auto na Mesiaci“,“ Chlapci a dievčatá hrajme sa spolu“. Veľkým zážitkom bolo sledovanie príbehu „ Martin a hviezda“  so zameraním na slnečnú sústavu v kopule planetária  sedením v kreslách pre „ dospelákov“ .

Získané poznatky deti využijú v ďalšom  výchovno- vzdelávacom procese.

Zumba Kids

na školskom dvore